Oficiální prodej komínů Schiedel Komíny Kominické služby Kde nás najdete

Kominictví PECHLÁT, s. r. o.
Široká 241
251 01 Říčany u Prahy

Tel: +420 323 603 444
Fax: +420 323 603 444
E-mail: info(a)pechlat.cz
| mapa |

 

E-shop

Tel: +420 773 068 544
E-mail: eshop@pechlat.cze-shop

DOPORUČUJEME: Navštivte náš e-shop s komínovým sortimentem.
Nakupujte komínové příslušenství bezpečně a on-line.

Sledujte nás na osobním profilu Google+, nebo na firemním Google+

Nerezové komíny Jeremias Twin

Zpět na nerezové komíny | Nerezové komíny DW | Nerezové kouřovody EW

Nerezový komínový systém Jeremias Twin je speciální systém kombinující plast, nerez a pozink. Systém je určen pro kotle (spotřebiče) nevyžadující přívod vzduchu z interiéru.

Komínový systém EW-twin (nerez + nerez)

Nerezový komín Jeremias EW Twin

Systém EW-twin je tvořen dvouvrstvou rourou kdy vrchní i vnitřní část je z nerezu. Komín je určen pro spotřebiče nezávislé na vzduchu z interiéru spalující olej nebo plyn.

Obě roury jsou z materiálu silného 0,6 mm s maximální provozní teplotou 200°C a možným přetlakem 200 Pa. Střední drsnost materiálu je 1 mm.

Nerezový komín EW-twin může být vysoký až 3 metry nad posledním uchycením.

Koncentrický komín EW-twin-p (nerez + plast)

Nerezový komín Jeremias EW Twin-p

Dvouvrstvý komín EW-twin-p je tvořen kombinací nerezové vnější roury a plastové vnitřní. Komín je vhodný pro spotřebiče spalující olej a plyn a jeho maximální provozní teplota je 120°C. Systém je určen pro kondenzační kotle, které nepotřebují vzduch z místnosti.

Vnitřní polypropylenová komínová vložka má sílu stěny 2 mm, střední drsnost má 1 mm a je svařena tepelným svárem. Maximální přetlak je 200 Pa. Vnější nerezová roura je silná 0,5 mm a je svařena kontinuálním WIG / laserem. Vložky se do sebe zasouvají a jsou vybaveny speciálním těsněním v hrdle.

Vložky jsou dodávány ve dvou rozměrech a to v průměru 80 mm (vnější 125 mm) a 110 mm (vnější 160 mm). Komín může být nad posledním uchycením vysoký 3 m.

Koncentrický kouřovod EW-twin-pl (plast + pozink)

Nerezový komín Jeremias EW Twin-pl

Systém je určen pro kondenzační kotle nezávislé na přívodu vzduchu z interiéru.

Přetlakový dvouvrstvý komín EW-twin-pl tvoří vnitřní 2 mm silná polypropylenová vložka s provozní teplotou maximálně 120°C. Vložka je svařovaná tepelným svárem, střední drsnost má 1 mm a připouští přetlak až 200 Pa.

Vnější rouru tvoří bílý lakovaný pozinkovaný plášť o síle 0,5 - 0,6 mm, svařovaný kontinuálním WIG / laserem. Maximální možná výška nad posledním uchycením je 3 metry.