Komínové stříšky typu HUBO

Komínové stříšky typu HUBOJedná se o nerezovou hlavici HUBO - nástavec se čtyřmi lamelami a zasouvacím hrdlem. Hlavice je velice oblíbená pro svůj netradiční vzhled a pro lepší zabránění vniknutí dešťové vody do komínového průduchu. Hlavice ideálně pracuje s nerezovými komíny od nás.


AKCE od 29.3.2011 do 30.4.2011 SLEVA na hlavice HUBO až 30%


 

Ceníkové ceny hlavic:  hubo-03

pr. 150mm - 3.480,-Kč bez DPH

pr. 180mm - 4.050,-Kč bez DPH

pr. 200mm - 4.320,-Kč bez DPH 

Hlavice HUBO pr.200 nově za 3.188 bez DPH

pr. 250mm - 4.560,-Kč bez DPH 


Důležitá informace k hlavicím HUBO

Pořízení této hlavice doporučujeme obzvláště všem, kteří mají anebo budou mít tzv. "svislý kouřovod plnící funkci komínového tělesa" anebo jak se také říká "americký", "skandinávský komín", "zavěšený komín", prostě kovový nebo zděný komín, který je "zapíchnut" přímo do kamen nebo krbu ze shora! viz foto č.1.


hubo hubo-01 hubo-02
komínová stříška HUBO foto č.1 foto č.2

Do těchto komínů se totiž dostává i přes standardní typy komínových hlavic (viz foto č.2) a tato voda poté končí u Vás v obývacím pokoji. Tato voda, která se do komínu dostala, se do stěny dnešních komínů, které jsou provedeny z nerezu anebo šamotu, již nevsákne, tak jako do cihel starých komínů. Toto se poté projevuje především při velkých a nárazových průtržích mračen, jak jsme tomu svědky v létě a na podzim a to v poměrně značné míře! Věc je o to horší, že tato voda není zcela čistá, vzhledem ke skutečnosti, že stekla kmínem, ve kterém se normálně topí a jsou v něm usazené saze! Hlavice HUBO, kterou najdete v naší nabídce zatím velice úspěšně odolává náporům dešťů u všech našich klientů, kteří si jí pořídili a kteří si jí velice pochvalují. Hlavice totiž navíc díky naklonění a orientaci lamel zabraňuje poměrně dobře i vnikání větru do průduchu a mnohým klientům vyřešila i tento problém.

Komínové stříšky typu Napoleon


Komínové stříšky typu Napoleon jsou vyráběny z vysoce kvalitní nerezové oceli a co je důležité z nerezové oceli není jen stříška, ale i vzpěry stříšky, takže se jedná o velice trvanlivý konstrukční prvek, který nepodléhá žádné korozi ani degradaci vlivem působení spalin ani povětrnostních podmínek tak jako trpí např. konstrukce: ocelové, pozinkové, titanzinkové a jiné. Stříšky se dodávají za příplatek i v měděném provedení.

napoleony-002  napoleony-001