Poradna – Kominictví Pechlát

Telefon: +420 773 926 445

Zodpovězeno
1
0

Dobrý den, můžete prosím uvést celkovou orientační cenu vyvložkování komína (délka cca 5 m = 5 rour?, průměr cca 110 mm). Provedení v pevném nerezu; pro plyn. Vyvložkování je třeba z důvodu výměny karmy.
Děkuji.

  • You must to post comments
Nejlepší odpověď
0
0

Dobrý den paní Vajcová,
Na jednu stranu je to jednoduché:
1 PEVNÁ roura pr.110mm délky 1metr (po zasunutí do předchozí roury je instalační délka 0,94m) stojí 690,-Kč včetně DPH21% a 1metr FLEXI roury pr.110mm pro plyn stojí 461,-Kč včetně DPH21%.
Na druhou stranu, je zapotřebí připočítat řadu dalších komponentů, které je NUTNÉ nainstalovat v hodnotě x ? (T-kus + kontrolní kus + dopojení?, spona, krycí plech, límec, jímka, dvířka, ale jejich přesné počty nevím) a pak samozřejmě i práce a pak výstupní revize + případný 4Pa Test.

Víte přiznám se, že stanovit takto cenu je velice těžké! Protože orientačně si obrázek asi uděláte s výše uvedeného, kdy je jasné, že 1000,-Kč to nebude a 100.000,- také ne, ale vzhledem k faktu, že se budeme bavit v jednotkách tisíc, tak můj odhad, který by se lišil byť o tisícovku od reality by pak vypadal nevěrohodně.

Dávám proto přednost, tak jak všude píši, osobní prohlídce se zaměřením s následnou cenovou nabídkou, která je již závazná.

Doufám, že jsem Vám odověděl a přeji Vám hezké dny MP

  • You must to post comments
Zobrazuji 1 výsledků
Vaše odpověď

Prosím nejprve odeslat.

Scroll to Top